html>

کد آهنگ

چگونه می توان به مقابله با تهاجم نرم افزاری و شبیخون فرهنگی دشمن رفت؟ - احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد
X
تبلیغات
رایتل

احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد

در خصوص احیای فرهنگ دین و قران بر اساس ایات قران و احادیث و فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های دفاع مقدس

چگونه می توان به مقابله با تهاجم نرم افزاری و شبیخون فرهنگی دشمن رفت؟

حفظ و ترویج فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس در جامعه ما به منظور مقابله با تهاجم فرهنگی و نرم افزاری دشمن، بسیار مؤثر است؛ به ویژه اینکه غنای این فرهنگ موجب می شود که بسیاری از نوجوانان و جوانان در مقابل تهاجم و شبیخون فرهنگی مصون بمانند.

از خودگذشتگی، ایثار، اخلاق اسلامی، خلوص نیت رزمندگان به ویژه در زمان عملیات های جنگی، بپا کردن نمازهای شکر، شفاعت از یکدیگر در شب های علمیات، خواندن نمازهای شب، ذکرها و دعاها به ویژه ذکر امام حسین(ع) و حضرت فاطمه(س) که همواره بر زبان رزمندگان جاری بود را می توان به عنوان نمونه هایی از ارزش اخلاقی حاصل از دفاع مقدس دانست.

متأسفانه در حال حاضر بخشی از این ارزشهای فرهنگی - اخلاقی در جامعه کمرنگ شده و در صورتی که دوباره در جامعه ما احیا شوند، به طور حتم آثار عمیقی بر نوجوانان و جوانان نسل سومی و امروز کشور خواهند گذاشت.

اگر نوجوانان و جوانان ما از فرهنگ و ارزشهای دوران دفاع مقدس الگو بگیرند، فرهنگ مهاجم غرب و تهاجم نرم افزاری دشمنان هیچ تأثیری بر آنان نخواهد گذاشت و در جبهه جنگ نرم نیز پیروز خواهیم شد؛ در دوران دفاع مقدس نوجوانان و جوانانی داشتیم که برای اینکه رزمندگان اسلام بتوانند در عملیات ها موفق بشوند و پیشروی کنند، بر سر اینکه کدامیک روی مین بروند تا مسیر عبور رزمندگان را هموار کند، با یکدیگر رقابت می کردند و از یکدیگر سبقت می گرفتند که این بخشی از فرهنگ آن دوران است که همواره در یادها باقی می ماند.

یکشنبه 18 تیر 1396   11:25   اخلاص و ایثار هنر مردان خداست   |  نظرات (0)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.