html>

کد آهنگ

نشر فرهنگ ایثار و شهادت بز رگترین ادای دین به شهداست - احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد
X
تبلیغات
رایتل

احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد

در خصوص احیای فرهنگ دین و قران بر اساس ایات قران و احادیث و فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های دفاع مقدس

نشر فرهنگ ایثار و شهادت بز رگترین ادای دین به شهداست
 امروز آرامش، امنیت و عزت ما مدیون فداکاری‌های شهدا و ایثارگران است و نشر فرهنگ ایثار و شهادت بزرگترین ادای دین به آن‌هاست.

 
 خداوند در سوره «صف» مؤمنان را به معامله‌ای الهی راهنمایی می‌کند که در آن فروشنده مردم مؤمن هستند، خریدار خود خداوند است و کالای مورد معامله جان و مال مؤمنان است. مردم کشور ما در جریان انقلاب اسلامی و پس از آن با رهنمودهای امام خمینی (ره) در مسیر معامله با خداوند قرار گرفتند و در این راه جان و مال خود را فدا کردند.
 شناساندن سلحشوران دفاع مقدس به مردم و به خصوص جوانان   اهمیت زیادی دارد  تا تمام جوانان با بزرگانی چون حاج احمد متوسلیان بیش از پیش آشنا شوند، زیرا هرچه از این بزرگان گفته شود باز هم کم است.
آری  متوسلیان یکی از بزرگان دفاع مقدس بود، چنانکه مقام معظم رهبری درباره او فرمودند: «سردار عالی‌مقام، جاوید نشان، آقای حاج احمد متوسلیان  کار او، روحیه‌ او و تلاش او یکی از برجستگان دفاع مقدس بود». او در سال 1332 در خانواده‌ای مذهبی متولد شد و سال 1355 وارد دانشگاه شد و از همان زمان مبارزات خود را آغاز کرد. با پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت‌های بسیاری را انجام داد که از جمله آن‌ها می‌توان به نقش پررنگ در تأسیس کمیته‌ انقلاب اسلامی، حضور در جریان تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و لشکر محمد رسول الله (ص)، حضور در کردستان برای ایجاد آرامش در منطقه و حضور در دو عملیات مهم بیت المقدس و فتح المبین اشاره کرد.
 احمد متوسلیان برای مأموریتی دیپلماتیک به لبنان رفت و در آنجا توسط عناصر وابسته به رژیم نامشروع صهیونیستی ربوده شد و تا امروز از سرنوشت او خبری در دست نیست. با توجه به گزارش وزارت خارجه ما معتقدیم متوسلیان زنده است و امیدواریم روزی شاهد استقبال از او در کشورمان باشیم، با این حال حتی اگر به شهادت هم رسیده باشد باز هم زنده است، زیرا اثرات وجود او در همه جا حتی در مرز لبنان و رژیم اشغالگر قدس دیده می‌شود. می‌توان گفت متوسلیان عصاره ارزش های 8 سال دفاع مقدس، جانبازی، شهادت و فداکاری بود.
 ادامه راه بزرگانی چون متوسلیان را در حرکت بر مسیر فرهنگ ایثار و شهادت  باید دانست و  امروز آرامش، امنیت و عزت ما مدیون فداکاری‌های شهدا و ایثارگران است و این انقلاب امانت آن‌ها در دستان ماست و وظیفه تک تک ما حفظ و حراست از این امانت است و این مسئله جز با نشر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ممکن نیست و نشر این فرهنگ بزرگترین ادای دین به آن‌هاست.
یکشنبه 18 تیر 1396   12:18   اخلاص و ایثار هنر مردان خداست   |  نظرات (0)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.