html>

کد آهنگ

یاد شهیدان - احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد
X
تبلیغات
رایتل

احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد

در خصوص احیای فرهنگ دین و قران بر اساس ایات قران و احادیث و فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های دفاع مقدس

 وجود والدین شهدا در بین ما باعث خیر و برکت است و بر ما است تا از وجود آنان به بهترین شکل بهره ببریم.
 ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  تنها راه مقابله با ترویج فرهنگ تباه گر غرب است و  خانواده های معظم شهدا به لحاظ انتصاب به بهترین بندگان خدا مسئولیت سنگینی در این خصوص بر عهده دارند.
 خانواده های شهدا باید هدایتگر باشند و با تشریح اهداف بلند شهدا و با بازخوانی سیره عملی آنان در بین نزدیکان و در گستره نفوذ خود تاثیری ماندگار داشته باشند.
 یاد شهیدان باید گرامى داشته شود، صبورى و تحمل را براى خانواده‌‏هاى عزیز شهدا، خانواده‏‌هاى جانبازان و فرزندان آن‌ها از خداوند بزرگ خواهانیم.
 دین اسلامی‌که ما مفتخر به پیروی از آن هستیم در سایه فداکاری‌ها و از خودگذشتگی‌ها به دست ما رسیده و تارخ انقلاب اسلامی‌نیز نشان می‌دهد این انقلاب با ایثار و از خودگذشتگی مردم در سایه رهبری دلسوزانه امام راحل(ره) شکل گرفته و باعث بیداری مردم و پیروزی نهضت اسلامی‌شده است.
 وظیفه  همه ما  ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری است فرهنگی که در دوران دفاع مقدس اوج گرفت و عطر آن در فضای جامعه اسلامی‌پیچید و بایستی تلاش کنیم تا این روحیه که در جامعه ما رشد پیدا کرده، با بی توجهی و سهل انگاری به دست فراموشی سپرده نشود.
 اگر یک روز در جبهه نبرد برای حفظ و دفاع از تمامیت ارضی و عزت کشور انجام وظیفه می‌کردیم، امروز در سنگر حفظ ونشر ترویج فرهنگ ایثار وشهادت  از هویت اسلامی، ملی و فرهنگی خود دفاع و پشتیبانی می‌نماییم و همه کسانی که در حوزه ایثار وشهادت دست اندرکارند رسالت ویژه ای در این خصوص بر عهده دارند.

چهارشنبه 8 شهریور 1396   11:54   اخلاص و ایثار هنر مردان خداست   |  نظرات (0)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.