html>

کد آهنگ

هفته دفاع مقدس فرصتی است تا باری دیگر با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کنیم - احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد
X
تبلیغات
رایتل

احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد

در خصوص احیای فرهنگ دین و قران بر اساس ایات قران و احادیث و فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های دفاع مقدس


 هفته دفاع مقدس فرصتی است تا باری دیگر با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کنیم و یاد ایشان را زنده نگه داریم و با حفظ راه شهدا، اجازه ندهیم اهداف شهدا در جامعه کمرنگ شود.
 باید درس ایثار و فداکاری را از خانواده شهدا آموخت، که بعد از دوران دفاع مقدس و با گذشت سه دهه همچنان با افتخار از این شهادت ها یاد می کنند و پای آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده اند و مدافع ارزش ها هستند.
 امروز باید با برگزاری تشییع با شکوه برای شهدای مدافع حرم راه شهدا را  ارج بنهیم و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم. شهدای مدافع حرم نشان دادند که فرهنگ ایثار و شهادت زنده است و نسل امروز ادامه دهندگان راه شهدای دفاع مقدس هستند.
 در مراسم های شهدا است که روحمان صیقل می یابد و با زدودن غبار از چشمان،‌ انوار قدسی شهدا را بهتر می بینیم.
هفته دفاع مقدس امسال مصادف است با دهه اول محرم و ملتی که شور و شعور حسینی را زنده نگه می دارند،‌ ایام دفاع مقدس را در ایامی برگزار می کنند که رزمندگانش ایثار و شهادت طلبی را از همین محرم و عاشورا آموختند. این هفته فرصتی است تا نسل های انقلاب را با نسل دوران دفاع مقدس آشنا سازیم تا بدانند انقلاب اسلامی با چه خونهایی به ثمر رسید و چگونه باید قدردان این آرامش و امنیت امروز باشند و در مسیر آرمانهای شهدا حرکت کنند. 
یکشنبه 12 شهریور 1396   15:16   اخلاص و ایثار هنر مردان خداست   |  نظرات (0)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.