html>

کد آهنگ

برکت خون شهدا - احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد
X
تبلیغات
رایتل

احیای دین و قرآن -شهداو دفاع مقدس و نسل جوان متعهد

در خصوص احیای فرهنگ دین و قران بر اساس ایات قران و احادیث و فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های دفاع مقدس

امروز ایران اسلامی در دنیا به برکت خون مطهر شهدا قدرتمند و عزتمند است. دشمنان انقلاب اسلامی از همه توان خود برای ضربه زدن به کشور استفاده می‌کنند و در اوایل انقلاب صدام را به جان انقلاب انداختند ولی با حضور غیرتمندانه شهدا در این راه ناکام شدند.
 دشمن هیچ‌گاه از توطئه دست برنمی‌دارد بنابراین باید مراقب باشیم و با شناخت دشمن نقشه‌های آن‌ها را خنثی کنیم.
امروز وظیفه ما عمل به وصیت شهدا و تبعیت از ولایت‌فقیه است تا همانند گذشته دشمنان را نا امید کنیم.
 شهیدان بزرگمردانی هستند که زندگی خود را در کف اخلاص گذاشتند و از جان خویش گذشتند تا امروز مردم سربلند ایران نه در کشور خود بلکه در دیگر نقاط جهان خوش بدرخشند و به راحتی زندگی کنند و این حرکت ماندگار آنان وظیفه ای سنگین بر عهده ما قرار داده است که با حفظ اهداف و زنده نگه داشتن یاد آنان به آرمانهایشان پای بند باشیم. 
 پیروزی انقلاب و بهار آزادی با مردانگی و فداکاری های آنان امروز به زیبایی می درخشد، حتی اگر به ظاهر جای شهدا در میان ما خالی باشد. 
 امروز باید با دفاع و حمایت از انقلاب و جمهوری اسلامی و ایستادگی در برابر توطئه های دشمنان، آرمانها، دستاوردها و اهداف شهدای عزیزمان را زنده نگه داریم، چرا که ملت سرفراز ایران در هر زمان در برابر این گونه توطئه ها و فتنه های دشمنان همیشه سربلند و استوار ایستاده است.   

روحیه  شهادت، جهاد و ایثار نگهدارنده قدرت انقلاب است و این روحیه تا امروز بارها به داد این انقلاب رسیده است.
 امروزه دشمن علت پیروزی جوانان ما را پیداکرده است،  دشمن علت پیروزی جوانان ما را در هشت سال دفاع مقدس بررسی کرده و به این نتیجه رسیده که اعتقاد، باورها و توجه جوانان به حوزه ایثار و شهادت توانسته پیروزشان کند، لذا دشمن متوجه است اگر جوانان ما شهدا را الگوی خود قرار دهند این روحیه تقویت می‌شود و دشمن این را نمی‌خواهد.
 باید برای مقابله با تهدیدات جنگ نرم، شهدا را به جوانان معرفی کنیم و بگوییم آن‌ها چه کسانی بودند وچگونه شد که در دفاع از مهین اسلامی جان خود را کف دست گرفتند و به جبهه‌ها رفتند.
 انقلاب اسلامی جلوه‌ای از حرکت امام حسین (ع) است و با همین روحیهٔ ایمان، جهاد و شهادت انقلاب پیروز شد و این فرهنگ را باید برای حفظ دین و انقلاب خودمان ترویج دهیم.

شنبه 21 بهمن 1396   18:55   اخلاص و ایثار هنر مردان خداست   |  نظرات (0)

 

THEME by : onway.ir

استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.